Cesta do Sydney - druhá část

16. října 2007 v 2:57 |  Austrálie
Posílám první pozdrav z druhého konce světa :-)
Druhá část letu proběhla taktéž v pohodě. (Zjistili jsme, že s námi letí ještě jedna holčina z Česka - Zuzka. Bydlí s námi teď v hostelu.)
Bohužel už jsem neseděla u okénka, ale na sedačce pro pět lidí. Zprava seděla Míša, takže to bylo ok. Zleva seděl Asiat - Australan. Ten se teda se mnou nebavil vůbec.
Po přistání jsme prošli kontrolou, dostali do razítka pas od emigračního úředníka. Ten se mě docela vyptával: co převážím, proč jedu do Austrálie, kam chodím do školy. Míša šla po mě a už to měla bez problémů, řekla jsem, že patříme k sobě a tak už se jí na nic neptal. Jelikož jsme sebou vezli i nějaké jídlo, museli jsme ho deklarovat. Prostě jsme jen řekli co vezeme a ukázali to úřednici.
Zárověň s námi vycházeli i místní sportovci, takže na nás mířily kamery a foťáky. Dost možná že jsme byly večer ve zprávách :-)
V hale na nás čekala Hela a Michal z místní pobočky AustraliaOnline. Doprovázeli jsme totiž Heleninu mamku, která neumí anglicky a ani nikdy neletěla. Takže nás Hela poprosila, abychom si ji vzali na starost.
Rychle jsme vypadly z haly nadýchat se po 28 hodinách strávených v klimatizovaném vzuchu čerstvého voňavého vzdoušku. Venku bylo nádherně, 25° a sluníčko. Čekal na nás minibus, který nás zavezl do hostelu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama